Takkrona mässing

Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing
Takkrona mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKKRONA, 1900-talets mitt, 8-armad, mässing, höjd ca 65, diameter 70 cm

Skärmar m skador

792019

2020-07-09