Arne Jacobsen sjuanstolar

Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar
Arne Jacobsen sjuanstolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar 6 st, Fritz Hansen, Danmark, samtilda daterade 1982, formpressade sitsar lackerade i vitt, förkromade ben av stål, höjd 73, sitthöjd 43 cm

Några sprickor, slitage

792022

2020-07-09