Brasskärm jugend

Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend
Brasskärm jugend

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, omkring 1900, jugend, fanérad i mahogny, dekor av gyllenläder, höjd ca 110, 75x20,5 cm

Smärre ytskador, lagning

792030

2020-07-09