Folke Bensow bänk

Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk
Folke Bensow bänk

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FOLKE BENSOW, Byarums bruk trädgårdsbänk "Sneckan" , 1900-talets slut, svartlackerade gavlar i gjutjärn, grönlackerad träsits, höjd ca 43 cm
Skador: Bruksslitage

Ingår i temaauktionen "Med inspiration från Österlen"

Kuntoraportti

Bruks och åldesrrelaterat slitage

792042

Päivämäärä:

2020-07-16