Edouard Drouot
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDOUARD DROUOT (1859-1945), efter: Venus och Amor, brons, plakett med inskription "Espieglerie par Drouot ", bredd 33, djup 26, höjd 72 cm inkl. grön marmorsockel
Lagning, sockel med nagg
792047
2020-07-09