Edouard Drouot

Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot
Edouard Drouot

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

EDOUARD DROUOT (1859-1945), efter: Venus och Amor, brons, plakett med inskription "Espieglerie par Drouot ", bredd 33, djup 26, höjd 72 cm inkl. grön marmorsockel

Zustandsbeschreibung

Lagning, sockel med nagg

792047

2020-07-09