Bokhylla gustaviansk stil

Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil
Bokhylla gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOKHYLLA med lådor, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, dekorlister och beslag i mässing, höjd ca 110, 140x30 cm, nyckel medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage

792053

Päivämäärä:

2020-07-08