Bokhylla gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOKHYLLA med lådor, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, dekorlister och beslag i mässing, höjd ca 110, 140x30 cm, nyckel medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage
792053
Päivämäärä:
2020-07-08