Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MARTIN ARONSON-LILJEGRAL (1869-1954) Porträtt av äldre kvinna, signerad samt daterad 1906, olja på duk, ca 88x68 cm
Zustandsbeschreibung
792065
2020-07-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner