Martin Aronson-Liljegral oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MARTIN ARONSON-LILJEGRAL (1869-1954) Porträtt av äldre kvinna, signerad samt daterad 1906, olja på duk, ca 88x68 cm

Zustandsbeschreibung

792065

2020-07-12