Servisdelar Lena Linderholm

Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm
Servisdelar Lena Linderholm

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LENA LINDERHOLM, assietter, 8 st, skål, skålar, 6 st, 1900-talets slut, polykrom dekor, diameter ca 21/ 32/ 14,5 cm

Kuntoraportti

Ngn enstaka glasyrnagg

792068

Päivämäärä:

2020-07-09