Servisdelar Lena Linderholm
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENA LINDERHOLM, assietter, 8 st, skål, skålar, 6 st, 1900-talets slut, polykrom dekor, diameter ca 21/ 32/ 14,5 cm
Kuntoraportti
Ngn enstaka glasyrnagg
792068
Päivämäärä:
2020-07-09