Skåp med överdel 1800-tal

Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal
Skåp med överdel 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP MED ÖVERDEL, 1800-tal, 2-delad, fanér i alm, svärtade detaljer, 3 lådor i sarg, höjd ca 208, 127x44 cm

Slitage, märken, bruksspår

792083

2020-07-14