Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", signerad samt numrerad 31/99 et color, ca 65x48 cm

Fläck, saknar glas

792099

2020-07-12