Skåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP med hylldel, 1950/60-tal, luckor med bakomliggande hyllor och låda, övre del med 1 hyllplan, teak, nyckel finns, höjd ca 161, bredd 79 samt djup 40 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, 1 hyllplan fattas
792113
2020-07-09