Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP med hylldel, 1950/60-tal, luckor med bakomliggande hyllor och låda, övre del med 1 hyllplan, teak, nyckel finns, höjd ca 161, bredd 79 samt djup 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, 1 hyllplan fattas

792113

2020-07-09