Tavla Per Kirkeby

Tavla Per Kirkeby
Tavla Per Kirkeby
Tavla Per Kirkeby
Tavla Per Kirkeby
Tavla Per Kirkeby
Tavla Per Kirkeby

Klubbat för:

18 000 SEK

Arviointi

25 000 SEK

Kuvaus

PER KIRKEBY (Danmark,1938-2018): "Havnen", signerad och daterad P.K -83, 1/24, akvatint, kallnål samt färgträsnitt, ca 85 x 65 cm

Kuntoraportti

792130

Päivämäärä:

2020-07-14