Tavla Per Kirkeby
Klubbat för:
18 000 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
PER KIRKEBY (Danmark,1938-2018): "Havnen", signerad och daterad P.K -83, 1/24, akvatint, kallnål samt färgträsnitt, ca 85 x 65 cm
Kuntoraportti
792130
Päivämäärä:
2020-07-14