Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
IKON, Johannes Döparen, Norra Grekland eller Balkan, 1900-tal, tempera och olja på pannå, ca 21x15,5 cm
Ingår i temaauktionen "Ikoner"
Zustandsbeschreibung
Krackelyr, slitage
792148
2020-07-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner