Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHAHUVUD, 1900-tal, signerad i botten, skuren i trä samt krederad och bemålad, höjd ca 52, största vidd 28 cm
Torrsprickor, bortfall av kredering och bemålning, slitage
792150
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här