Buddhahuvud

Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud
Buddhahuvud

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHAHUVUD, 1900-tal, signerad i botten, skuren i trä samt krederad och bemålad, höjd ca 52, största vidd 28 cm

Torrsprickor, bortfall av kredering och bemålning, slitage

792150

2020-07-12