Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Afrika, sent 1900-tal, träskuren samt svärtad, höjd ca 63

Torsprickor, slitage

792153

2020-07-12