Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren samt kalkad och svärtad, höjd ca 90 cm

Torrsprickor, slitage

792154

2020-07-12