Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIGURD PERSSON (1914-2003), vas, glas, Kosta, slipad dekor, signerad "Kosta 4606 S10P", höjd ca 16 cm
Repor
792170
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här