Horatio Mcculloch

Horatio Mcculloch
Horatio Mcculloch
Horatio Mcculloch
Horatio Mcculloch
Horatio Mcculloch
Horatio Mcculloch

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HORATIO MCCULLOCH (1805-1867), skotskt landskap, olja på pannå, signerad.

Restaurerad

792180

2020-07-11