Bordspendyl Louis XVI-stil

Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil
Bordspendyl Louis XVI-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av musan Terpsichore, höjd ca 46 cm, nyckel o pendel finns

Urtavla med emaljskador

792183

2020-07-11