Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BORDSPENDYL, omkring 1900, Louis XVI-stil, emaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av musan Terpsichore, höjd ca 46 cm, nyckel o pendel finns
Urtavla med emaljskador
792183
2020-07-11