Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Kutiserande par, signerad och daterad C G Wadell 1893 kopia efter, olja på duk, ca 128x80 cm

Dukskador, hål och färgbortfall

792187

2020-07-11