Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MATBORD, samtida, grålackerad pelarfot, mörklaserad bordsskiva, höjd ca 76, 80x80 cm
Brukslitage, smärre ytskador o enstaka färgbortfall
792196
2020-07-11