Lockurnor 2 st Kina
Vollendet
2020-07-08
792204
| Höchstes Gebot | 18 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LOCKURNOR, 2 st snarlika, stengods, Kina, 18/1900-tal, oxblodsglasyr, höjd 33 cm
Nagg, glasyrdefekt