Lockurnor 2 st Kina

Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina
Lockurnor 2 st Kina

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, 2 st snarlika, stengods, Kina, 18/1900-tal, oxblodsglasyr, höjd 33 cm

Nagg, glasyrdefekt

792204

2020-07-08