Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSERVIS, 43 dlr, Echt Weimar Kobalt, Katharina, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 4 uppläggningsfat, 3 skålar
Smärre slitage, en skål med lagning
792207
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här