Servis Weimar

Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar
Servis Weimar

Klubbat för:

5 800 SEK

2 000 SEK

MATSERVIS, 43 dlr, Echt Weimar Kobalt, Katharina, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 4 uppläggningsfat, 3 skålar

Smärre slitage, en skål med lagning

792207

2020-07-12