Bordspendyl 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, förgylld mässing, vitemaljerad urtavla, krön föreställande Jason med gyllende skinnet med stegrande häst, höjd 42, längd 30 cm, nyckel samt pendel finns
Urtavla med skador, SAV garanterar ej funktionen
792208
2020-07-08