Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, Louis XV-stil, Frankrike, förgylld mässing, vitemaljerad urtavla, krön föreställande Jason med gyllende skinnet med stegrande häst, höjd 42, längd 30 cm, nyckel samt pendel finns

Urtavla med skador, SAV garanterar ej funktionen

792208

2020-07-08