Jonne Bergström

Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström
Jonne Bergström

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JONNE BERGSTRÖM (Örnsköldsvik, 1915-1987): "Siesta", signerad Jonne Bergström, olja på duk, ca 62x93 cm

792218

2020-07-12