Ulla Zimmerman målning Långholmen
Vollendet
2020-07-12
792226
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ULLA ZIMMERMAN (född 1943): "Muren" - bilder från Långholmen, monogramsignerad och daterad AZ, olja på duk, ca 115x115 cm
Dukskada, märken