Ulla Zimmerman målning Långholmen

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

ULLA ZIMMERMAN (född 1943): "Muren" - bilder från Långholmen, monogramsignerad och daterad AZ, olja på duk, ca 115x115 cm

Dukskada, märken

792226

2020-07-12