Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
ULLA ZIMMERMAN (född 1943): "Muren" - bilder från Långholmen, monogramsignerad och daterad AZ, olja på duk, ca 115x115 cm
Dukskada, märken
792226
2020-07-12