Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "SUZ", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1975, akryl på duk, ca 120x100 cm

UTSTÄLLNINGSETIKETT: Galerie Aronowitsch 1975

Tryckmärke

792236

2020-07-12