Movado reseur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOVADO, reseur, gulddoublé / läder, Ermeto, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 947, längd 40-60 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lädret med skador
792241
2020-07-08