Movado reseur

Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur
Movado reseur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOVADO, reseur, gulddoublé / läder, Ermeto, 1960-tal, manuell, plexiglas, datum, boettnr. 947, längd 40-60 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lädret med skador

792241

2020-07-08