John Thorgen oljemålning

John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning
John Thorgen oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN THORGREN (1918-2000): ´´Strandhällar´´, signerad J. Thorgren och daterad -75, olja på duk, ca 76x97 cm

792244

2020-07-12