Peter Kurbatov oljemålning

Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning
Peter Kurbatov oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

2 500 SEK

PETER KURBATOV (Ryssland, 1900-tal) Kustmotiv, signerad samt daterad 1949, olja på duk, ca 81x90 cm

792268

2020-07-09