Bronsskulptur Arthur Dooley

Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley
Bronsskulptur Arthur Dooley

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARTHUR DOOLEY (1929-1994): Skulptur, "Madonna N 6", brons, monterad på stensockel, signerad och daterad A Dooley 1990, höjd med sockel 20 cm

792269

2020-07-11