Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM MARKLUND (1912-1998): Arbetare, signerad William Marklund, väggskulptur i betsad trä, ca 201x59 cm
Märken, slitage/skada
792273
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här