Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BALUSTER VAS, 1800/1900-tal, famille noire, dekor med fruktträdsblommor,, Chenghua märke, höjd ca 43 cm
Nagg i botten, fabrikationsdefekt vid mynningen
792277
2020-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här