Fönsterlampor mässing

Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing
Fönsterlampor mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTERLAMPOR, 2 par +1+1, 1900-talets andra hälft, bl a Hans Agne Jakobsson, mässing, 10-17 cm

Smärre fläckar o slitage

792287

2020-07-08