Väggplakett Carl Larsson

Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson
Väggplakett Carl Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPLAKETT SAMT 6 ST FAT, efter Carl Larsson, Artis Orbis, 1900-talets andra hälft, porslin, tavlan numrerad 795/1000, ca 26x20 cm, diameter fat ca 9,5 cm

792292

2020-07-12