Golvlampa Hemi Klot

Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot
Golvlampa Hemi Klot

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 3 st, 1960/70-tal, gulmetall, reglerbara ljuspunkter, varav en märkt Hemi Klot, höjd ca 125-130 cm

Slitage, bucklor

792294

2020-07-08