Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPOR, 3 st, 1960/70-tal, gulmetall, reglerbara ljuspunkter, varav en märkt Hemi Klot, höjd ca 125-130 cm
Slitage, bucklor
792294
2020-07-08