Serveringvagn

Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn
Serveringvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1940-tal, bricka i bemålad plåt (1800-tal), björkfanér, på hjultrissor, höjd 58,5, 56x40 cm

Fanérskador

792312

2020-07-08