Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA 1950-tal, etikettmärkt STA Typ 186, stomme i svartlackerad metall, textilklädd skärm, höjd ca 110 cm

Bruksslitage

792327

2020-07-11