Urnor 3 st 1800-tal

Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal
Urnor 3 st 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

URNOR med hänklar, 3 st, porslin, 1800-tal, förgyllda, handmålad dekor i emaljfärger, höjd 19-28 cm, vas med wienliknande märke medföljer

En med lagning

792331

2020-07-08