Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
NILS EMIL LUNDSTRÖM, (1865-1960), figurin, keramik, i form av fåglar, Rörstrand, 1900-talets första hälft, märkt Rörstrand NLE, höjd ca 15,5 cm
Smärre slitage
792357
2020-07-14