Nils Emil Lundström

Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, (1865-1960), figurin, keramik, i form av fåglar, Rörstrand, 1900-talets första hälft, märkt Rörstrand NLE, höjd ca 15,5 cm

Smärre slitage

792357

2020-07-14