Brosch 1800-tal

Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal
Brosch 1800-tal

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

250 EUR

BROSCH, 14K guld, 1800-tal, diameter 36 mm, vikt ca 8,5 g

Åldersrelaterat slitage, små bucklor.

792358

2020-08-16