Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 3 st, figuriner, porslin, i form av isbjörnar, bottenststämplad med modellnummer 320, 321 samt 729 höjd ca 5-9 cm
Smärre slitage
792360
2020-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här