Sideboard teak
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, 5 lådor samt 2 dörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 80, 183x42 cm
Bruksslitage, repor, märken, smärre fanérskada vid dörren, en lås skadad, fuktfläck
792372
2020-07-14