Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, 5 lådor samt 2 dörrar, invändig med hyllplan, höjd ca 80, 183x42 cm

Bruksslitage, repor, märken, smärre fanérskada vid dörren, en lås skadad, fuktfläck

792372

2020-07-14